Powiat24.pl

Dziś mamy 8 maja 2021, sobota, imieniny obchodzą:

Barbara Łochocka

Data urodzenia:

02-11-1934, Nakło nad Notecią

Data śmierci:

05-11-2020, Bydgoszcz

Miejsce zamieszkania:

Nakło nad Notecią

Miejsce pochówku:

Nakło nad Notecią

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 4 listopada 2020 r. odeszła ukochana Żona, Mama, Babcia i Prababcia śp Barbara Łochocka, lat 86. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek, 9 listopada br. o godz. 11.00 w kościele pw. NMP Królowej Polski w Nakle nad Notecią, ul. Mrotecka 29. Po mszy ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu w Nakle nad Notecią z Kaplicy Pogrzebowej po godz. 12.00.

Pogrążona w smutku Rodzina

Kondolencje:

Serdeczne wyrazy współczucia dla całej rodziny pani Barbary. Będziemy Cię wspominać bardzo mile jako wspaniałego człowieka, przesympatyczną kobietę, sąsiadkę. Cześć Twej pamięci.

- Leon Cybulski

Wszystkim Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, którzy w tak bolesnej chwili pomimo szerzenia się pandemii COVID-19 okazali wiele życzliwości, współczucia, uczestniczyli we Mszy św., modlitwie różańcowej i ceremonii pogrzebowej mojej ukochanej żony śp. Barbary Łochockiej, jak również za złożone wieńce i kwiaty składa serdeczne podziękowanie mąż z Rodziną.

- Leonard Łochocki

Serdeczne wyrazy współczucia dla całej rodziny. Pamiętam panią Basię z czasów pracy w I LO im. Bolesława Krzywoustego, jako życzliwą, ciepłą osobę.

- Barbara S. Januszewska
Dodaj kondolencje:

Wpisy publikowane będą po weryfikacji administratorów

Proszę wypełnić wymagane pola.