Powiat24.pl

Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

Krzysztof Krysztofiński

Data urodzenia:

---

Data śmierci:

11-05-2014

Miejsce zamieszkania:

Nakło

Miejsce pochówku:

Nakło

Był ślusarzem, mechanikiem, operatorem ciężkiego sprzętu. Jego życie toczyło się między Cukrownią Nakło i istniejącą tam Ochotniczą Strażą Pożarną w której działał przez 22 lata, firmą Pana Nowaka w której przepracował 11 lat, a Motorowodnym Klubem Sportowym Team Haręza Żnin, będąc w nim przez 12 lat mechanikiem i starterem. Między tym wszystkim była jego rodzina o którą zawsze dbał i o którą troskliwie zabiegał. Był człowiekiem bardzo oddanym wszystkiemu temu, czym się zajmował. Należał do ludzi uczynnych, pogodnych, wspierał i pomagał innym. Tak jak my wszyscy radził sobie z przeciwnościami życia jak tylko potrafił najlepiej, a potrafił wytrzymać wiele.

Dla sportu motorowodnego– dyscyplinie dla prawdziwych mężczyzn, ludzi śmiałych i odważnych, poświęcał swój czas, odwagę, wiedzę i siłę fizyczną. Efekty tej pracy przełożyły się na siedem medali zdobytych przez Tadeusza Haręzę w mistrzostwach Europy. Przez kilkanaście lat przemierzyliśmy wraz z zespołem mistrza całą Europę startując na największych torach wyścigowych świata. Przeżyliśmy wiele niepowtarzalnych przygód. Krzysztof Krysztofiński wpisał się dobrze w historię polskiego i europejskiego sportu motorowodnego.

Za to wszystko Drogi Przyjacielu, za Twój wkład pracy, chylimy przed Tobą nisko czoła. Nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę pisał takie słowa. Pozostaniesz zawsze w naszej pamięci.

W imieniu Teamu Haręza- Stefan Czarnecki

Wspomnienia i myśli o zmarłym:

[*]

- [*]

Panie Krzysztofie niech Bóg powoła Pana do grona swoich ulubieńców w niebie.

- M.

Wpisy publikowane będą po weryfikacji administratorów

Proszę wypełnić wymagane pola.